PL EN

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa w 17. Krajowej Konferencji Robotyki są następujące:

1. Zgłoszenie pracy na Krajową Konferencję Robotyki wiąże się ze zobowiązaniem co najmniej 1 współautora do uczestnictwa w Konferencji i wygłoszenia prezentacji (w przypadku sesji regularnej oraz sympozjum teorii maszyn i układów mechatronicznych) lub przedstawienia plakatu (w przypadku sesji plakatowej).

2. Z każdą zgłoszoną pracą powinna być związana opłata konferencyjna wniesiona do dnia 27 czerwca 2025 r. Za drugi i kolejne referaty uczestnik wnosi dodatkową opłatę.

3. Rezygnacje z udziału w konferencji są możliwe do dnia 10 sierpnia 2025 r. Po tym terminie dokonane wpłaty za udział w Konferencji nie będą zwracane.

;